Opinie klientów

Od 15 lat pomagam firmom i jednostkom odkrywać ich potencjał i rozwijać się, opracowując prawdziwie zindywidualizowane podejście do realizacji zamierzonych celów. Twoja historia sukcesu zaczyna się tutaj:

Elżbieta Kędzior
Nauczyciel
Tomasz pomoże Ci odnaleźć siebie. Zanim się obejrzysz, zmieni Twoje życie, nada mu sens i przyczyni się do Twoich osobistych sukcesów. Zaufaj i pozwól mu zrobić w Tobie rewolucję!!! Nie znajdziesz lepszego specjalisty od spraw beznadziejnych.
Zdzisław Celusta
Znam Tomka ładnych kilka lat i potwierdzam, że jest jednym z niewielu trenerów w Polsce który nie tylko genialnie szkoli ale rownież uczy umiejętności, które sam stosuje w życiu z dobrymi rezultatami. Jeśli chcesz efektów w swoim życiu to polecam Tomka.
Natalia Król
Nie ma osoby, której Tomek nie zmotywuje! Jesteś mistrzem w tym co robisz. Twoja książka to doskonała pozycja, po której chce się więcej (czekam na następną). Nie przestawaj uczyć!
Marcin Godlewski
Marketer
Tomek zaskakuje mnie za każdym razem – czy to trafnymi spostrzeżeniami czy świetnym coachingiem. Ma niesamowitą smykałkę biznesową, dzięki której z powodzeniem osiąga sukcesy.  A do tego Tomasz jest wspaniałą osobowością!
Iwona Borkowska
Przedsiębiorca
Tomek otworzył zamknięte dotąd szufladki w mojej głowie. Pozwolił mi poznać siebie i wreszcie docenić to, co posiadam. DZIĘKI TOBIE mimo problemów dnia codziennego widzę słoneczną stronę życia i wierzę w szczęście bo odnalazłam wreszcie siebie. Dziękuje!!!!!!
Joanna Sikora
Dyrektor - Vitberg
Tomek to skuteczność w 100%. Dzięki niemu podjęłam nowe wyzwania, których efekty już procentują. Praca z nim zmusza do myślenia, analizowania. Otworzył mi oczy na wiele spraw. Zawsze popycha do działania. Jest wspaniałym mentorem i niesamowitym człowiekiem.
Karolina Żywczak
Instruktor
Tomek jest moim serdecznym przyjacielem, ale mimo to nie szczędzi mi słów, jeśli uważa, że źle postępuję. Zawsze trafia swoimi spostrzeżeniami, jest konkretny.  Pracuje z ludźmi, którzy chcą zmienić siebie i swoje złe nawyki. Poza tym uwielbiam go za osobowość i sposób bycia.
Mariola Kardacz
Praca z Tomaszem to przyjemność i niesamowity zastrzyk motywacji. Praca z nim to olbrzymie kroki w stronę Sukcesu, nie odpuszcza ani na chwilę. Polecam wszystkim, szukającym zaskakujących efektów.
Przejdź do paska narzędzi