Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.

Ponad 15 lat temu Tomasz rozpoczął swoją przygodę z biznesem. Pracował w oddziale American International Group, gdzie po 2 latach awansował na stanowisko kierownicze. Następnie organizował zagraniczne wyjazdy integracyjne w dla polskich studentów. W 2004 roku wyjechał do Londynu, gdzie rozpoczął pracę od najniższego stanowiska w hierarchii Soho Clubs & Bars tylko po to, żeby rok później objąć stanowisko kierownicze. Po 2 latach pracy został mianowany na stanowisko AGM (Assistant General Menager) i otrzymał w zarządzanie podupadający Jewel bar w okolicy Covent Garden w Londynie. Klub pod jego opieką stał się jednym z flagowych notując w okresie 2 lat wzrost przychodów w wysokości ponad 400%. 

W 2008 roku otrzymał nominację do prestiżowej nagrody dla Menedżera roku w Londynie. Stał się pionierem rewolucyjnego programu szkoleń rozwojowych i sprzedażowych. Dzisiaj prowadzi firmę szkoleniową w Polsce, a jego sprawdzony program szkoleń jest jednym z najlepszych na rynku. 

Dzięki wyjątkowemu modelowi optymalizacji biznesu klienci korzystający z oferty szkoleniowej Tomasza mogą dać swoim firmom przewagę konkurencyjną, tworząc wysoko wykwalifikowane zespoły oraz inspirując kadrę zarządzającą i liderów do wykorzystywania potencjału w pełnym wymiarze.

 • 1998

  Awans na stanowisko kierownicze w American International Group

 • 2001

  „GoExtra” - organizacja imprez i wyjazdów integracyjnych

 • 2004

  Rozpoczęcie pracy w Soho Clubs & Bars w Londynie.

 • 2008

  Nominacja do prestiżowej nagrody menedżera roku w Londynie za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie zarządzania i rozwoju podlegających mu spółek

 • 2009

  Najmłodszy General Manager w Soho Clubs & Bars. Szkolenie kadry kierowniczej dla Novus Leisure, DandD London, Circa Group

 • 2010

  Powrót do Polski. Rozpoczęcie działalności szkoleniowej (Creative Solutions sp. z.o.o.)

 • 2018

  „Way2go” - Dyrektor Generalny. Członek Rady nadzorczej Fundacji Way2go

 • 2018

  Otwarcie pierwszego klubu fitness (4fitstudio)

Przejdź do paska narzędzi