To, co działało w ciągu ostatnich 10 lat: e-mail marketing, media społecznościowe, marketing cyfrowy – nie działa już w ten sam sposób. Nadchodzi czas wielkich zmian. Czy wiesz, jak się do tego przygotować?

Żyjemy w czasach, w których nie da się już nadążyć za tempem zmian i stawić czoła największym wyzwaniom korzystając z tradycyjnych metod działania. Chyba że odblokujemy nasz potencjał w pełni:  

  • Wgląd – 5 kroków, aby zaprojektować swój biznes i osiągnąć życie, wolność i rozwój, o których marzysz i na które zasługujesz
  • Wpływ – 5 kroków służących upewnieniu się, że Twoja firma jest skonfigurowana pod kątem maksymalnego wpływu na obsługę ludzi, miejsc i celów, które stawiasz na swojej drodze do zbudowania trwałego dziedzictwa
  • Dochód – 5 kroków mających na celu pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniego modelu wzrostu, który przełoży się na wykładniczy wzrost zysków, niezależnie od branży, w której operuje twój biznes.
  • Kontakt – 5 kroków  w celu opracowania krytycznych punktów kontaktu z klientami, aby zapewnić nieustanny rozwój społeczności, do której kierujesz swój przekaz.
  • Technologia – 5 kroków, które pomogą stworzyć wysokiej jakości dźwignię za pomocą najnowszej technologii, aby stać się bardzo świadomym tego, czego chcą Twoi klienci i jak zamienić ich w Ambasadorów Twojej marki.

Współczesne społeczeństwo osiągnęło granice. Społeczeństwo nowej generacji nas wyzwoli

Świat czeka teraz wielka fala zmian. Trend cyfrowej transformacji nie może zostać powstrzymany i radykalnie zmienia wiele aspektów życia społecznego, w tym administracja publiczna, struktura przemysłowa, zatrudnienie i życie prywatne ludzi.

Istnieje niezliczona liczba kierunków rozwoju społeczeństwa poprzez rozwój technologiczny. Chociaż technologia może przynieść poprawę, taką jak wyższy standard życia i większa wygoda, może również mieć negatywne skutki, takie jak wpływ na zatrudnienie, rosnące różnice i nierówny podział bogactwa i informacji. Od nas zależy, w którym kierunku pójdziemy. Musimy zastanowić się, jaki rodzaj społeczeństwa chcemy stworzyć, zamiast starać się przewidzieć, jakie ono będzie.

  • Poszerz granice wyobraźni, aby zidentyfikować różnorodne potrzeby i wyzwania rozproszone w społeczeństwie i scenariusze ich rozwiązywania, a także kreatywność w realizacji takich rozwiązań za pomocą technologii cyfrowych i najnowszych danych
  • Stań się częścią społeczeństwa wyobraźni, w którym cyfrowa transformacja łączy się z kreatywnością różnych ludzi, aby doprowadzić do „rozwiązywania problemów” i „tworzenia wartości”, które prowadzą nas do zrównoważonego rozwoju. 

Dla przedsiębiorczych osób i firm, które chcą stać się częścią społeczności nowej generacji, w której w pełni przyjmujemy odpowiedzialność za podejmowane decyzje i wspólnie działamy na rzecz lepszego jutra.

  • Mentoring
  • Workshop (8 -12 osób)
  • E-learning (wkrótce)
Przejdź do paska narzędzi