Darmowy Masterclass rozpocznie się za

Days
Godzin
Minut
Sekund

Darmowy

Masterclass

3 SEKRETY ŁĄCZENIA PASJI Z BIZNESEM,

żeby mieć satysfakcję, dobrze zarabiać i mieć czas dla siebie.

Uzyskaj dostęp
Czytaj więcej

Dlaczego pasja jest ważna?

Pasja jest najważniejszym elementem, który zadecyduje o tym, czy przetrwasz w drodze do sukcesu. W momencie, kiedy napotkasz pewne przeszkody i nastąpi tymczasowo gorszy okres…

Czego się nauczysz?

3 przeszkody, które nie pozwalają nam zarabiać na tym, co naturalnie kochamy robić

3 kroki, które doprowadzą Cię do spełnienia pasji w biznesie

8 dróg do bogactwa - 8 typów osobowości, z których każdy ma swoje miejsce w biznesie

3 Pryzmaty Bogactwa - łączą flow bogactwa od osobistego, przez komercyjne, do uniwersalnego – obejmują cały świat bogactwa, w którym żyjemy

9 Poziomów Bogactwa - Każdy z poziomów osiąga pewien stopień kapitału, który może kontrolować oraz pułap przepływu gotówki, który może generować

Model LeadingUP - System, który sprawdza się zawsze i w każdym przypadku.

Darmowy Masterclass

Tomasz Solecki

Trener biznesu zmieniający myślenie

Przedsiębiorca, Coach. Autor sprawdzonych programów Biznesowych nominowany do nagrody najlepszego menedżera roku 2007 w Londynie.

Jeśli masz określony cel – razem odnajdziemy Twoją drogę do jego realizacji. Jeżeli jeszcze nie wiesz, w jakim kierunku chcesz podążać, to będę dla Ciebie odpowiednim wsparciem.

Uzyskaj dostęp

Nominowany do nagrody najlepszego menedżera roku 2007 w Londynie.

JEŻELI SIĘ PRZYŁOŻYSZ

TO TEN TYDZIEŃ MOŻE BYĆ OSTATNIM, W KTÓRYM

PO OMACKU SZUKASZ SPOSOBU NA SIEBIE

Opinie klientów

Tomasz to urodzony lider i przywódca. Jest inspiracją dla wielu ludzi oraz wzorem do naśladowania w codziennym dążeniu do celów. Jest nastawiony na efektywność swoich działań. Nie jest leniwy, jednak nie widzi potrzeby ciągłej, nieustannej pracy. Potrafi codziennie cieszyć się życiem i zarażać tym wszystkich wokół.

RAFAŁ PUDYSZAK - DYREKTOR DS. DYSTRYBUCJI WELLU

"

JOANNA SIKORA - NOWATY

Tomek to skuteczność w 100%. Dzięki niemu podjęłam nowe wyzwania, których efekty już procentują. Praca z nim zmusza do myślenia, analizowania. Otworzył mi oczy na wiele spraw. Zawsze popycha do działania. Jest wspaniałym mentorem i niesamowitym człowiekiem.

"

Znam Tomka ładnych kilka lat i potwierdzam, że jest jednym z niewielu trenerów w Polsce który nie tylko genialnie szkoli ale również uczy umiejętności, które sam stosuje w życiu z dobrymi rezultatami. Jeśli chcesz efektów w swoim życiu to polecam Tomka.

ZDZISŁAW CELUSTA - CEO SPATIUM DEVELPOMENT

"

MARCIN GODLEWSKI - TWO COLOURS

Tomek zaskakuje mnie za każdym razem – czy to trafnymi spostrzeżeniami czy świetnym coachingiem.

Ma niesamowitą smykałkę biznesową, dzięki której z powodzeniem osiąga sukcesy. A do tego Tomasz jest wspaniałą osobowością!

"

Tomasz pomoże Ci odnaleźć siebie. Zanim się obejrzysz, zmieni Twoje życie, nada mu sens i przyczyni się do Twoich osobistych sukcesów. Zaufaj i pozwól mu zrobić w Tobie rewolucję!!! Nie znajdziesz lepszego specjalisty od spraw beznadziejnych.

ELŻBIETA KĘDZIOR - EDUKACJA

"

MARIOLA KARDACZ - TWOJA MARKA

Praca z Tomaszem to przyjemność i niesamowity zastrzyk motywacji. Praca z nim to olbrzymie kroki w stronę sukcesu, nie odpuszcza ani na chwilę. Polecam wszystkim, szukającym zaskakujących efektów.

"

Czy masz wrażenie, że cały czas za czymś biegniesz

i nie masz władzy nad swoim życiem?

Zobacz, dlaczego to robię

Darmowy Masterclass

© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone